vylíhněte(když ho vylíhnete bude adopce shiny pokešů):
[1893223]
koordinátorská soutěž zde!
smazání hrozí těmto členům:
chidori,lukáš
neaktivní členi:
zatím jen ti na hoře ☺
aktivní členi:
kim,vrkouš,safíra,petr

trénování

15. dubna 2012 v 11:53
toto je tréninkové pole.
zde své pokémony můžeš naučit různé útoky nebo jim zvýšit level.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Kim | Web | 17. dubna 2012 v 16:20 | Reagovat

Simone, volím si tebe!
Tak Totodile, dnes je náš první trénink a proto tě naučím nárazový útok. Myslím si, že ti nárazový útok půjde, protože to je základní útok všech pokémonů. Musíš se co nejvíc rozběhnout a pak vrazit vší silou do nepřítele. Ukážu ti tři fáze útoku, nejdřív se rozběhneš a vyskočíš, jako tenhle Turtwig: http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Ash_Turtwig_Tackle.png
Pak musíš co nejvíc vrazit do nepřítele jako tenhle Sewaddle a Skitty:
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Ash_Sewaddle_Tackle.png
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:May_Skitty_Tackle.png
Pořádně si to prohlédni. Musíš do něho vrazit tak, aby odletěl:
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Crystal_Onix_Tackle.png
Určitě ti to půjde. Nejprve to natrénujeme na tomhle balónu. *Vezmu velký, nafukovací balón (takovej ten na to cvičení)* Tak a teď do něho co nejvíc vraz, aby ke se ke mně přikutálel a celým tělem. Nárazový útok! *Balón se kutálel pomalu, vrátila jsem ho k Simonovi* Zkusíme to tedy jinak. Zkus se co nejvíc rozběhnout a vrazit vší silou do balónu. Ano? *kývne* Super, tak nárazový útok! *Simon se rozběhl a vrazil do balónu, balón se kutálel rychleji* To by šlo, znova nárazový útok! *zase se kutálel rychleji* Výborně, teď zkus, aby mě srazil k zemi. Ok? *kývne* Dobře, nárazový útok! *balón jsem sotva chytla, ale na zem mě nesrazil* Dobře, znova! *tentokrát mě balón srazil k zemi a já se začala smát* Jde ti to. *pohladím ho* Zkusíme vrážením do stromu. Dám ti ale jednu radu. Nevrážej do něho hlavou, ale vraz do něho tělem, aby sis neublížil. Je to jasné? *kývne* To jsem ráda. Nárazový útok! *Totodile se rozběhl a vrazil do stromu, ale nic se nestalo* Jsi v pořádku? *kývne* Tak jo dej do toho úplně všechno! Nárazový útok! *Simon vrazil vší silou do stromu, ale zase se nic nestalo* Nevadí, pokračuj nárazový útok! *Simon se snažil a nalomil strom* Výborně. Teď ho zkus dolomit! Nárazový útok! * Povedlo se to* Nádhera, jde ti to. Teď to zkusíme jinak. Tam jde nějaký Torchik. Vyzvi ho na souboj, ano? *kývne a vyzval Torchika na souboj*  Tak začneme, použij nárazový útok! *povedlo se to ale, torchik použil uhlíky* Dobře, vodní dělo! *vodní dělo srazilo uhlíky* Teď zase nárazový útok! *Torchik se vyhnul a použil klovavý útok* Zakonči to vodním dělem! *Torchik nebyl schopný dalšího zápasu* Dobře jde ti to, teď si odpočiň a vrať se! Díky, za super trénink.

2 naty108 naty108 | 17. dubna 2012 v 16:28 | Reagovat

[1]: jj plus 4 levely a k tomu dvě hvězdičky.

3 Kim Kim | Web | 17. dubna 2012 v 16:35 | Reagovat

Simone, na plac!
Ahoj Simone, dnes je náš teprve druhý trénink, ale já tě chci naučit vodní puls. Takže jdeme na to. Vodní puls uděláš tak, že musíš svoji energii soustředit do jednoho místa před pusou, kde se ti stvoří taková vodní kulička a tu pak musíš hodit na nepřítele. Tady máš obrázky, aby sis to lépe představil:
http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/6/60/Burgundy_Dewott_Water_Pulse.png
http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/6/64/Trip_Frillish_Water_Pulse.png
http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/8/8c/Paul_Gastrodon_Water_Pulse.png
*Simon si zaujatě prohlížel obrázky* Tak pojď, neboj se ty to taky zvládneš. Zkus to, vodní puls. *Simon se soustředil před pusu, ale nic* Nevadí. *pohladím ho* Poprvé se to skoro vždycky nepovede, tak to zkus znova a snaž se ještě víc soustředit do jednoho místa. Vodní puls! *Simon se soustředil a nejdenou vznikla malá kulička, které ihned praskla.* Výborně, tohle je velký pokrok. Určitě to dokážeš. Vodní puls! *kulička byla o něco větší* Ještě vodní puls a zkus ji co nejvíce zvědšit! *kulička byla skoro velká jak měla být* Ještě o malinko větší a bude to ok. Vodní puls! *Kulička byla jak má být, ale když ji chtěl Simon hodit, tak mu praskla.* Vidíš už ti to jde. A teď se zaměříme, abys ji co nejsilněji hodil. Nacvičíme si to na tomhle míči. *Vytáhnu z batohu míček, zhruba tak velký jako vodní puls* Vidíš, budeme si házet ano? *kývne* A zkus to hodit co nejsilněji umíš, můžeš i vyskočit, třeba ti to půjde líp. Hoď! *míč letěl velkým obloukem* Zkus ho hodit tak, aby letěl rovně a ne obloučkem, ano? *kývne* Super. Tak znova hoď! *už to byla trochu rána* Znova. *zase byla větší, že jsem ji skoro nechytila* Ještě hoď! *tentokrát mi míč vletěl přímo do ruk a srazil mě k zemi. Oshawott hned ke mě přiběhl a staral se o mě* Jsem v pořádku neboj. A vidíš, jak ti to jde. Teď to vyzkoušíme na ostro s vodním pulsem. Vodní puls! *nepovedl se* Neavadí, znova vodní puls! *letěl trochu rychle* Ještě větší ránu, jako s míčem. Vodní puls! *byla to větší rána než předtím, ale nebylo to ono* Vzpomeň si jak jsem spadla, zkus to dát takhle. Vodní puls! *páni, to byla rána* A naposledy vodní puls! *dokonalé* Šikula, ještě si zkus nárazový útok, nádhera a vodní dělo. Ty jsi šikula. Vem si poffinek za to, že jsi tak tvrdě trénoval. A teď se vrať, zasloužíš si dlouhý odpočinek.

4 naty108 naty108 | 18. dubna 2012 v 15:10 | Reagovat

[3]: vodní puls ještě nezvládne.ale plus 5 levelů

5 Kim Kim | 18. dubna 2012 v 16:48 | Reagovat

Na scénu Simone!
Ahojky, dnes to asi je náš poslední trénink před tvým vývinem, že? *kývne* Tak já tě naučím kousavý útok. Nemusíš se bát kousavý útok, je
jednoduchý, jen se musíš snažit. Spočívá to prostě v tom, že se zakousneš do nepřítel. *Dobře, tady máš obrázek kousavého útoku:
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Ash_Totodile_Bite.png
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Samantha_Mawile_Bite.png
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Cilan_Basculin_Bite.png
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Jessie_Seviper_Cassidy_Granbull_Bite.png
Vidíš jak se nebojí kousnout? *kývne* Dobře, pojď to zkusit. Do mojí ruky kousavý útok! *Simon nic neudělal* No tak, neboj se. Kousavý útok! *zase nic* Tak jo, jak chceš, asi se bojíš, že mě zraníš, že? *smutně kývne* Dobrá. Kousavý útok do tohoto klacíku! *nic* Dej do toho víc síly. Kousavý útok! *Simon se snažil, ale zase nic* Dej do toho všechno co v tobě je! Kousavý útok! *Simon do toho dal opravdu vše a klacík překousl* Super. Teď tu mám tlustší klacík. Kousavý útok! *Jenom se nalomil* Simone dokousni ho! Kousavý útok! *Klacík se zlomil celý* Ty jsi můj šikula Simone. *pohladím ho po hlavičce* Ještě tu mám větší klacík a myslím, že mu můžeme říkat klacek. XD Kousavý útok! *nic klacek byl moc tlustý* Zkus co nejvíc otevřít pusu. Já s tebou. Tak a teď oba otevřeme pusu co nejvíc. :0 *oba jsme otevřeli pusy jak jsme jen mohly, ale Simon otevřel pusu víc než já* Výborně, to by ti šlo. Tak teď se vrátíme ke klacku. *vezmu klacek do ruky* Kousavý útok! *Super, povedlo se. Myslím, že to s tím otevíráním pusy pomohlo* Tak a teď to skombinujeme. Já vyhodím klacek, ty vyskočíš a překousneš ho. Ano? *kývne* Dobře. Kousavý útok! *vyhodila jsem klacek do vzduchu a Simon vyskočil, ale netrefil se do něho* Nevadí. Zkus vyskočit tak, abys měl ten klacek přímo u pusy. Kousavý útok! *Tentokrát se to povedlo, hurá!* Super, myslím, že kousavý útok ti jde. Tady máš poffinek za odměnu, že jsi byl tak šikovný. *když Simon dojedl poffinek* Chci abys tento útok, jako každý, pořádně ovládal a pro to si ho znova procvičíme. Kousavý útok! *Simonovi se to nepovedlo* Nevadí. Zkusíme to znova. Kousavý útok! *vyhodím klacek a tentokrát ho Simon přokousne* Super a ještě naposledy, kousavý útok! *zase ho bez problému překousl.* Tak jo teď se vrať a pořádně si odpočiň! Byl jsi super.

6 naty108 naty108 | 18. dubna 2012 v 16:50 | Reagovat

[5]: naučil se plus 4+4 levelů a 3 hvězdičky-vyvyjí se!!!

7 Kim Kim | 19. dubna 2012 v 14:31 | Reagovat

Tropi, volím si tebe!

Ahoj Tropi, dnes je náš první trénink, že ano? *kývne* Tak tě dnes naučím útok, který se jmenuje energetická koule. Jak sis asi už uvědomila je to taková koule, která má takovou zelenou barvu a je tvořena tvojí energií. Nejprve si musíš vytvořit tu kouličku a pak ji vypustit na nepřítele. Aby sis to lépe představila, tu máš obrázky:

http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/1/19/Zoey_Leafeon_Energy_Ball.png

http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/b/b8/Bianca_Shelmet_Energy_Ball.png

http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/f/f8/Cottonee_Energy_Ball.png

http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/b/b0/Ash_Torterra_Energy_Ball.png

Jak vidíš, tak na prvním obrázku je Leafeon, travní typ pokémona, který se vyvíjí z eevee pomocí moss rock, na druhém obrázku je Shelemt, na třetím můžeš vidět Cottonee, jak vytváří kouli a na čtvrtém je Torrtera, která posílá kouli na nepřítele. Pořádně si to prohlídni a začneme. *Tropi si pořádně prohlídla obrázky a pak ke mně přišla a prosila mě abychom už začali* Porozuměla jsi tomu co po tobě chci? *kývne* Dobře, tak jdeme na to zkus energetickou kouli! *Tropi zavřela oči a snažila se vytvořit energetickou kouli. Nic se ale nestalo.* To nevadí, budeme to trénovat, dokud to budeš umět, ano? *kývne se svěšenou hlavou. Já ji tedy pořádně obejmu a řeknu jí, že jí věřím* Dobře, zkus do té kouličky poslat co nejvíc svojí energie, ano? *kývne* Super, tak energetickou kouli! *Tropi vytvořila malinkou kuličku, která hned praskla* Super, už to skoro bylo, znova energetickou kouli! *Tropi se strašně snažila a vytvořila větší kuličku, ale taky praskla* Byla větší super, ještě energetickou kouli! Dokážeš to! *Tropi se snažila a vytvořila nádhernou kuličku (přesně jak má být), ale když ji chtěla hodit praskla.* Super, jde ti to. Ještě jednou energetickou kouli! *Tentokrát se koule vůbec nepovedla* Nevadí, každému se to někdy nepovede. Další energetickou kouli a dej do toho všechno. *Tropi vyskočila a vytvořila energetickou kouli a hodila. Koule ale nikam nedoletěla, opravdu kousek* Super, povedlo se ti ji poslat. Pojď, vím že to dokážeš. Energetickou kouli.* Koule letěla a letěla a doletěla dál a dokonce praskla až na zemi* Výborně, zkus ji teď poslat, co nejdál, ano? *kývne* Dobře, energetickou kouli! *Tropi se opravdu snažila a hodila kouli docela daleko. Bylo to dál něž předtím* Výborně, děláš pokroky. Na tu máš poffinek. *Tropi s chutí snědla poffinek a dál jsme šli trénovat* Energetickou kouli do toho kamene! *Netrefila se a ani tam koule nedoletěla* Nevadí pořádně si zamiř a pak ji vypusť. Energetickou kouli! *Tropi pořádně zamířila a bylo to těsně.* Znova si zamiř a energetickou kouli! *Tropi znovu zamířila, ale tentokrát hodila moc daleko.* Trošku míň. Energetickou kouli! *Tropi teď hodně dlouho mířila a hurá, trefila se* Šikulo. Jsi super. Jde ti to. Teď ti sem dám terč a zkus ho rozbít. *odhodlaně kývne* Dobře tak energetickou kouli a zase si zamiř. *Kelly mířila a těsně terč minula.* Nevadí bylo to poprvé. Znova stínovou kouli! *Tropi zamířila, vystřelila a rozbila jenom půlku terče* Neboj, dám ti tam nový. Super, teď energetickou kouli! Dokážeš to! *Tropi se strefila přímo doprostřed* To ti jde výborně. Teď si zkus hlavový útok! *Tropi silou vrazila do stromu, až se nahnul * Super. Teď se vrať a pořádně si odpočiň! Díky za trénink byla jsi skvělá.

8 Kim Kim | 19. dubna 2012 v 14:37 | Reagovat

Tropi, pojď ven!

Tak Tropi, dnes je náš druhý trénink a já tě naučím nárazový útok. Myslím si, že ti nárazový útok půjde, protože to je základní útok všech pokémonů. Musíš se co nejvíc rozběhnout a pak vrazit vší silou do nepřítele. Ukážu ti tři fáze útoku, nejdřív se rozběhneš a vyskočíš, jako tenhle Turtwig: http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Ash_Turtwig_Tackle.png
Pak musíš co nejvíc vrazit do nepřítele jako tenhle Sewaddle a Skitty:
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Ash_Sewaddle_Tackle.png
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:May_Skitty_Tackle.png
Pořádně si to prohlédni. Musíš do něho vrazit tak, aby odletěl:
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Crystal_Onix_Tackle.png
Určitě ti to půjde. Nejprve to natrénujeme na tomhle balónu. *Vezmu velký, nafukovací balón (takovej ten na to cvičení)* Tak a teď do něho co nejvíc vraz, aby ke se ke mně přikutálel a celým tělem. Nárazový útok! *Balón se kutálel pomalu, vrátila jsem ho k Tropi* Zkusíme to tedy jinak. Zkus se co nejvíc rozběhnout a vrazit vší silou do balónu. Ano? *kývne* Super, tak nárazový útok! *Tropi se rozběhal a vrazial do balónu, balón se kutálel rychleji* To by šlo, znova nárazový útok! *zase se kutálel rychleji* Výborně, teď zkus, aby mě srazil k zemi. Ok? *kývne* Dobře, nárazový útok! *balón jsem sotva chytla, ale na zem mě nesrazil* Dobře, znova! *tentokrát mě balón srazil k zemi a já se začala smát* Jde ti to. *pohladím ji* Zkusíme s vrážením do stromu. Dám ti ale jednu radu. Nárazový útok! *Tropi se rozběhla a vrazila do stromu, ale nic se nestalo* Jsi v pořádku? *kývne* Tak jo dej do toho úplně všechno! Nárazový útok! *Tropi vrazila vší silou do stromu, ale zase se nic nestalo* Nevadí, pokračuj nárazový útok! *Tropi se snažila a nalomila strom* Výborně. Teď ho zkus dolomit! Nárazový útok! *Povedlo se to* Nádhera, jde ti to. Teď to zkusíme jinak. Tam jde nějaký Totodile. Vyzvi ho na souboj, ano? *kývne a vyzvala Totodila na souboj* Tak začneme, použij nárazový útok! *povedlo se to ale, totodile použil vodní dělo* Dobře,listovou břitvu! *listová břitva rozsekla vodní dělo a zásáhla i totodila* Teď zase hlavový útok! *Totodile se vyhnul a použil kousavý útok* Zakonči to listovou břitvou! *Torchik nebyl schopný dalšího zápasu* Dobře jde ti to, teď si odpočiň a vrať se! Díky, za super trénink

9 Kim Kim | 20. dubna 2012 v 8:28 | Reagovat

Na scénu, Tropi!
Ahojky, já tě dnes naučím kousavý útok. Nemusíš se bát kousavý útok, je
jednoduchý, jen se musíš snažit. Spočívá to prostě v tom, že se zakousneš do nepřítel. *Dobře, tady máš obrázek kousavého útoku:
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Ash_Totodile_Bite.png
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Samantha_Mawile_Bite.png
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Cilan_Basculin_Bite.png
http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/File:Jessie_Seviper_Cassidy_Granbull_Bite.png
Vidíš jak se nebojí kousnout? *kývne* Dobře, pojď to zkusit. Kousavý útok do tohoto klacíku! *nic* Dej do toho víc síly. Kousavý útok! *Tropi se snažial, ale zase nic* Dej do toho všechno co v tobě je! Kousavý útok! *Tropi do toho dala opravdu vše a klacík překousla* Super. Teď tu mám tlustší klacík. Kousavý útok! *Jenom se nalomil* Tropi dokousni ho! Kousavý útok! *Klacík se zlomil celý* Ty jsi moje šikulka Tropi. *Tropi se ke mě skloní a já ji pohladím po hlavičce* Ještě tu mám větší klacík a myslím, že mu můžeme říkat klacek. Kousavý útok! *nic klacek byl moc tlustý* Zkus co nejvíc otevřít pusu. Já s tebou. Tak a teď obě otevřeme pusu co nejvíc. :0 *obě jsme otevřeli pusy jak jsme jen mohly, ale Tropi samozřejmě otevřeal pusu víc než já* Výborně, to by ti šlo. Tak teď se vrátíme ke klacku. *vezmu klacek do ruky* Kousavý útok! *Super, povedlo se. Myslím, že to s tím otevíráním pusy pomohlo* Tak a teď to skombinujeme. Já vyhodím klacek, ty vyskočíš a překousneš ho. Ano? *kývne* Dobře. Kousavý útok! *vyhodila jsem klacek do vzduchu a Tropi vyskočila, ale netrefila se do něho* Nevadí. Zkus vyskočit tak, abys měla ten klacek přímo u pusy. Kousavý útok! *Tentokrát se to povedlo, hurá!* Super, myslím, že kousavý útok ti jde. Tady máš poffinek za odměnu, že jsi byla tak šikovná. *když Tropi dojedal poffinek* Chci abys tento útok, jako každý, pořádně ovládala a proto si ho znova procvičíme. Kousavý útok! *Tropi se to nepovedlo* Nevadí. Zkusíme to znova. Kousavý útok! *vyhodím klacek a tentokrát ho Tropi přokousne* Super a ještě naposledy, kousavý útok! *zase ho bez problému překousla.* Ještě si zkus hlavový útok a listovou břitvu. Tak jo teď se vrať a pořádně si odpočiň! Byla jsi super.

10 naty108 naty108 | 20. dubna 2012 v 14:47 | Reagovat

[7]:když už kopíruješ opravuj si chybi např.stínová koule místo té energetické.jinak naučila a k tomu 10 levelů plus 4 hvězdičky

[8]:jj plus 6 levelů a k tomu 4 hvězdičky

[9]:jo plus 4 leveli a k tomu 3 hvězdičky

11 pokémon-787 pokémon-787 | E-mail | 20. dubna 2012 v 17:01 | Reagovat

Tak Jerry naučíme se vláknový útok. Chtěl jsem tě naučit bleskový, ale ten už umíš tak tě naučím vláknový. Tady máš obrázek: http://archives.bulbagarden.net/media/upload/thumb/7/77/Galvantula_String_Shot.png/800px-Galvantula_String_Shot.png. Vidíš ty jsi broučí typ. Takže by to neměl být problém. Ty máš v sobě vlákno které si hromadíš v břiše. Ty to vlákno musíš dostat do pusy jako kuličku a vypustit ven jako provaz pevný provaz kterým omakáš nepřítele. Je to celekem složité, ale ty to zvládneš. Takže zkus si nahromadit vlákno v puse a rozprostřít do tváří. *Jerry se soustředí, ale nic se dlouhou dobu neděje.*To neadví ještě jednou.*Jerry se soustředí a nahromadí si maličko vlákna.*Dobře a ted to zkus i vyplivnout.*Jerry se nadechne soustředí se nahromadí si malinko vlákna. Jako na kuličky a vyplivne kouly.*To neavdí ještě jednou Jerry já vím že to dáš.*Jerry se nadechne a udělá si kouly zase jí vyplivne.*Dobře to je velké jako pingpongový míček. Myslím že ještě chvilku apak budeme zkoušet to vyplivnout jako vlákno.*Jerry se nadechne a vyplivne hoidně tlusté vláknokteré moc daleko nedoletí.*Dobře ještě jednoiui.*Jerry se nadechen vlákno je tenčí ale zase spadne před něj.*To benavdí jerry už je to lepší.*Jerry vypustí tenké vlákno jako na obrázku a začne se radovat.*Dobře Jerry.*Veme ho do nářuče.*Tak ted to zkusíme jinak.*POstavý ho no starm.*Zsku  mě z toho stromu trefitom otat vláknem. *Stoupnu si 20 kroků dfo stromu.-*Jerry se nadechne a  vlákno spadne předeme Jerryho.*Jerry zsku víc fouknout jasko to plivni.*Jerrry se nadechne a vší silou to vlákno vypliven letí 3 kroky.*Dobře ještě jednou.*Jerry se nadechne a vlákno letí 5 kroků.-*Dobře aještě jednou,.*Vlákno letí 8 kroků.*Skvě,é ještě.*Vlákno letí 12*-Kroků.*Skvělé ještě  a zsku to vlákno troche zužit.*Jerry zuží cvláknoa le to letí jen 8 kroků.*Dobře ještě jednou. *Jerry se nadechen vlákno letí 12 kroků.*Skvěšlé pokračuj.*Vlákno letí  15 kroků.*Skvělé pokračuj.*Jerry se nadechne a vlákno letí  16  kroků.*Dobře Jerry a ted ještě jednou.*Jerry se nadechen vyletí hdoně tlusté vlákno které padne přede mnou.*NO nevadí ještě jednouA zuš ho.*Jerry se nadechen vyletí uší vlákno apdne přede mnou.*Jerry ještě jednou já vím že to dáš.*Jerry se nadechne a vší silou vymrští vlákno teré mě trefí.*Dobře azsku zatočtit a omatat mě.*Jerry se nadechne zatočí vlákno aomatá mi jenom kotníky ještě jednou.*Doře ještě.*Jerry se nadechne a omotá mi stehna a celý trp.*Dobře myslí,m že by to stačiloa ted si dopočni potřebuješ ještě sílu.*Vratí ho do pokeballu.

12 naty108 naty108 | 21. dubna 2012 v 11:39 | Reagovat

[11]: jj naučil plus 8 levelů a 3 hvězdičky

13 Kim Kim | 22. dubna 2012 v 15:42 | Reagovat

Simone, pojď ven!
Ahoj, dnes tě chci naučit nový útok. Jmenuje se vodní tryska. Když už umíš vodní dělo, tak by ti to mělo jít. Musíš vypustit vodu, ale ne z pusy ale jakokdyby z těla, aby ti obklopila celé tělo a pak vyskočíš a vrazíš tělem a vodou do nepřítele. Nevím, jestli jsem ti to dobře vysvětlila, tak tady máš ještě nějaké obrázky:

http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/6/6c/Kabuto_Aqua_Jet_Omanyte_Omastar_Water_Gun.png

Tady můžeš vidět Kabuta. Vidíš, jak má vodu kolem celého těla? *kývne*

http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/4/4e/J_henchmen_Sharpedo_Aqua_Jet.png

Tady tohle je Sharpedo. Už letí na svého protívníka a za chvíli do něho vrazí.

A teď tady pro vás mám obrázek s Floatzelem a s Oshawottem.

http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/5/59/Kenny_Floatzel_Aqua_Jet.png

http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/7/7f/Ash_Oshawott_Aqua_Jet.png

A ještě aby sis to živě představil, jsem si pro tebe nachystala video, kde to přesně uvidíš. Bude tam Buizel, tak se koukej.
http://www.ceknito.cz/video/328087
Pořádně se dívej v čase 4:42.
Doufám, že už alespoň trochu víš o co tu jde? *kývne* Dobře, jdeme na to. Vodní trysku! *nepovedlo se mu to, protože omylem udělal vodní dělo* Nevadí, bylo to poprvé, tak znova vodní trysku! *Simonovi se povedlo, že my voda vytryskla z těla, ale neobklopila ho* Dobře, udělal jsi malý pokrok. Teď se snaž Simone, aby ti voda obklopila, co nejvíc tělo. Vodní trysku! Simonovi obekryla hlavu, ale hned zmizela* Teď ji zkus co nejdéle udržet. Vodní trysku! *udržel ji malou chvíli* Ještě vodní trysku! *teď vodu udržel dýl* Vodní trysku! *teď už to bylo celkem dlouho* Znova vodní trysku! *Zase to bylo dýl, ale když chtěl vyskočit a letět na nepřítele (jako), tak se mu to nepovedlo* Dobře už ti to trochu jde. Chvíli počkej. *odběhla jsem a za pět minut jsem se vrátila s trampolínou* Tak tohle je trampolína. *Simon se na mě podiveně podíval* Pomůže vám ti se co nejvýš odrazit, ale musíš se snažit, já ti to tedy předvedu. *vlezla jsem na trampolínu a snažila se skočit co nejvíš, ale vysoko jsem nedoskočila* Tak jo teď ty. *Simonovi se to hodně zalíbilo a skákal opravdu vysoko a najednou seskočil a říkal, že si myslí, že mu to už půjde* Dobře ty, tady máš ještě pro jistotu obrázky s Oshawottem a Floatzelem:

http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/5/59/Kenny_Floatzel_Aqua_Jet.png

http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/7/7f/Ash_Oshawott_Aqua_Jet.png

Dobře, vodní trysku! *nepovedlo se to* Nevadí, tak znova, vodní trysku! *Vodní tryska už byla skoro dokonalá.* Výborně, opravdu ti to jde. Tak ještě vodní trysku! *už jen kousek a byla opravdu vynikající* A vodní trysku a dej do toho všechno! *teď byla konečně dokonalá. A naposledy vodní trysku! *Super, zase se povedla* Jsi opravdu šikovný. *dala jsem mu poffinek a pohladila jsem ho.* Tak a teď si můžeme zaskákat.*oba jsme skákali snad hodinu a dobře se bavili* Tak jo, Simone vrať se a odpočiň si. Byl jsi opravdu pilný.

14 azelf-pokemon azelf-pokemon | 22. dubna 2012 v 16:18 | Reagovat

[13]: naučil a k tomu 4 hvězdičky plus 6 levelů!

15 Kim Kim | 23. dubna 2012 v 12:57 | Reagovat

Simone a Tropi, pojďte ven!

Ahojte, dnes nás čeká první zápas na stadioně a já mám pro vás speciální trénink, protože je to psychický stadion. Trenérka stadionu se jmenuje Lora. Chci vás připravit Misdreavusovo zmatení. Abyste se mu vyhnuli a zároveň zaútočili, tak musíte: Ty Simone musíš použít vodní dělo a roztočit se, pak tě bude voda chránit a zároveň útočit a ty Tropi použiješ listovou břitvu a taky se roztočíš. Tebe zase budou chránit lístky a budou zároveň útočit. Doufám, že mi alespoň trochu rozumíte? *oba kývnou* Super, pojďme to zkusit. Nejdřív si zvolím tebe Simone a pak Tropi. Pojď první Simone a ty se zatím dívej TRopi. Tak jo roztoč se a vodní dělo! *moc se to nepovedlo, ale myslím, že to mají v krvi* Už ti nebudu říkat, aby ses roztočil, tak jo vodní dělo! *bylo to trochu lepší* Ještě vodní dělo, už to zkoro bude! *skoro se to povedlo, ale není to dokonalé* Vodní dělo! *konečně se to povedlo* Super. *pohladím ho a podám mu poffinek* Tak a teď ty Tropi. Listovou břitvu! *vůbec se to nepovedlo* Nevadí, znova listovou břitvu* Zase se to nepovedlo.* Nevadí Tropi. Ještě jednou ti to předvedeme se Simonem, vodní dělo! *povedlo se* A teď ty, listovou břitvu! *Super zlepšila se* Znova listovou břitvu! *už to skoro bylo* Ještě listovou břitvu! *konečnš´ě se to povedlo* Hurá, už vám to jde. *ještě jsem pohladila Tropi a dala jsem jí poffinek* Jste super a oba vodní dělo a listovou břitvu! *oboum se to povedlo* Jste super! Ještě zkusím ostatní útoky. Simone vodní trysku a Tropi energetickou kouli! A oba nárazový útok! Výborně. Simone kousavý útok a ty taky Tropi! Super. Simone vodní dělo a Tropi šlehavý útok. Ještě tropi hlavový útok. Jste dobří. Vraťte se a odpočiňte si, čeká nás stadion

16 azelf-pokemon azelf-pokemon | 23. dubna 2012 v 18:33 | Reagovat

[15]: oba dva plus 4 leveli(zesílili)a ke všem útokům oba plus jedna hvězdička

17 Vrkouš Vrkouš | 29. dubna 2012 v 14:30 | Reagovat

Torkoale pojď ven naučíme se nový útok je to PLAMENOMET. Takže musíč soustředit všechu sílu do úst pak ji vypustit v podobě foremného plamenu. Vypadá to asi tekhle:http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/2/2c/Ash_Infernape_Flamethrower.png
Tak teď to skus.. *torkoal vytvořil malý neforemný plamínek který se hned vypařil* Torkoale málo se soustředíš skus to znovu a víc se soutřeď. *teď vyleteěl větší plamen ale byl slabý a zdaleka se to nepodobalo útoku plamenomet* Tak torkoale to bylo už lepší ale musíšto více zformovat ano? *tokoal kývnul* Tak zkus to znovu *Torkoal vytvořil rovný plamen a celkem silný* Tak torkoale pěkné a teď budeme mířit. Vidíš támhle ten strom namiř na něj. *torkoal sežehl listí ze stromu ale samotný kmen ne* Torkoale skus se trefit do toho kmene. *torkoal strhnul plamenometem kůru z pravé strany kmene ale netrefil se* Ještě jednou ty se trefíš. *Torkoal se hrozně soustředil vytvořil mohutný plamenomet a sežehl kmen i s větvemi* Výborně torkoale. *Sendu sy mu na hřdet a odejdem*

18 azelf-pokemon azelf-pokemon | 4. května 2012 v 15:23 | Reagovat

[17]:plamenomet UMÍ!!!
beru jako procvičení plus 2 hvězdičky a dva levly

19 Vrkouš Vrkouš | 6. května 2012 v 10:48 | Reagovat

[18]: Takže Flame pojď ven naučíme se nový útok je to stínové koule http://www.serebii.net/anime/pictures/shinou/643/DP270.jpg Musíš vytvořit kouli kterou pak hodíš po protivníkovi.. TeĎ musíš vytvořit malou kuličku kterou budeš postupně nafukovat ano? *souhlasí* Tak skus to musíš do ní napustit hodně energie a pak jí tou energii nafukovat.. Skus to. *flame vytvořil malou kouli které když se jí snažil nafouknout praskla* Nevadí ale musíš jí tou energií obalit aby hnet nepraskla ano? *flame vytvořil větší a odolnější kouli která nepraskla ale moc dlouho jí neuržel a pak hned zmizela* Musíš se na ní víc soustředit aby si ji udržel ano? *kývne* A pak jí skus hodit.. *flame vytvořil lepší kouli kterou udržel ale když se jí pokusil hodit tak se vypařila* Flame neboj to půjde ale musíš se pořádně rozmáchnout ano? *flame se nejdřív skoušel rozmachovat na prázdno když si myslel že je to lepší tak to skusil s koulí a podařilo se kouli odhodil* Výborně flame teď se musíš naučit mířit ano? *radostně kyvnul* ˇvytáhnu z batohu terč a zapíchnu ho 8 metrů od Flemaˇ Teď se skus trefit do terče. *Flame vystřelil stínovou kouli tak silně ale netrefil se* Musíš neže kouli vystřelíš zaměřit na ten terč.. *Flame vystřelil kouli ale ta těsně míjela terč* No vidíš to je lepší skus to znovu. *Teď se trefil přímo do středu terče a prorazil ho* Výborně teď se vrať *vytáhnu pokeball a vrátím do něj flema* Byl si moc dobrý.. *řeknu a stčím pokeball do kapsy..*

20 Vrkouš Vrkouš | 6. května 2012 v 10:49 | Reagovat

[19]:promiň nechtěl jsem reagovat na [18]:

21 naty108 naty108 | 6. května 2012 v 11:53 | Reagovat

[19]: naučil plus 3 levely 0 hvězdiček.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama